Допоможіть дитині позбутися сколіозу

В нaш чaс, скoліoз, в дітeй зустрічaється чaстo бывaeт, тo, чтo этo мoлoдe пoкoління після шкoлe нe відлипaє від плaншeтів, смaртфoнів тa іншиx гaджeтів. Більшa чaстинa времени будет проводить в тот сидячому положенні. В дорослих будет захворювання діагностують лишить з причини вреда, або якщо патологію, пропустили в дитинстві.

Як впоратися с его проблемами, шукайте за посиланням https://ivr.ua/ua/lechenie-skolioza-u-detey.

Что это таке сколіоз

Сколіозом називають таке викривлення хребта, при якому деформація поставить понад 10 градусів на бік. Початкові стадії не викликають болісних відчуттів. Рекомендується раз на рік проходити обстеження дитини в ортопеда.

В Інституті вертебрології та реабілітації дитячий сколіоз лікують без хірургічного втручання при легких ступенях викривлення.

Смотрите сколіозу:

● первинний, отриманий при народженні;

● вторинний, який дитина отримує в процесі життя з різних причин.

Стадії хвороби залежать від деформації хребтового стовпа. Найтяжча форма c кут понад 40 градусів.

Негативний вплив на м’язи при сколіозі в дітей

Для дітей характерні активні стадии роста. М’язи не встигають перебудуватися, то виникає на сайте: сильні перетягують в себе слабкі. В результаті виникає асиметрія. Вчасна допомога дозволяє запобігти проблемы в підлітків.

Ознаки сколіозу:

● плечі дитини знаходяться не в одній лінії;

● шпатель виглядають по-різному;

● ребра жесткости: с одной стороны, більш випнуті;

● довжина руки неоднакова.

Завдання батьків — своєчасно помітити ці зміни та звернутися до лікаря.

До певного віку дитячий організм подібний пластиліну, то лікування найефективніше.

Найбільш схильні до захворювання діти, які мало рухаються, мають травми або генетичні проблемы.

Як лікують сколіоз

В клініці IVR приймають дітей із 12 років. С ним працюють реабілітологи. В основу лікування — будет движение, завдяки якому ослаблені м’язи приходять от ваших зникає асиметрія.

Після консультації, тестів, в медичних тренажерах David і вивчення результатів допоміжних обстежень лікар розробляє індивідуальну в программе время.

Інститут вертебрології та реабілітації пропонує небольшой пацієнтам, пройти курс обучения:

● лікувального массаж;

● фізіотерапії;

● гімнастики.

Після закінчення базового курса для закріплення положительного результата отримують шляхом, чтобы занять на тренажерах David. Ці пристрої оснащені програмним забезпеченням, завдяки якому після тестування автоматично розраховується комплекс вправ. Анатомічні особливості пацієнта теж обов’язково беруться в увага. Травмуватися на cih тренировки неможливо.

Після закінчення терапії лікар дасть ради, які м’язи нужно опрацювати за допомогою спортивних вправ, щоб підтримати одержані зміни.

Профілактика сколіозу в дітей — завдання батьків. Захворювання швидко прогресує, то постійно нужно приділяти увагу фізичним навантаженням та стиль життя.

Філії клініки розташовані в Києві, Львові, Івано-Франківську. В інших мешканців України також завжди знайдеться час фахівців команди IVR. Записуйтеся на консультацію в зручний для вас день. Дбайте своєчасно на здоров’сам колючий своєї дитини, щоб потім не жалкувати.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.