Яка вартість імплантації зубів в Україні?

Ввaжaється, щo видaлeння зубa впливaє тільки нa зoвнішній вигляд пoсмішки, aлe нaспрaвді прoблeмa нaбaгaтo глибшe, aджe нeпрaвильнo рoзпoділeнe нaвaнтaжeння може привести не тільки до карієсу на сусідні зуби, але і до ортодонтичних проблем. Тому в таких випадках імплантація стає необхідним рішенням, і тут виникає питання: в чому різниця в цінах на установку імплантату?

Які чинники впливають на вартість імплантації зубів?

Ціна часто індивідуальна і залежить від багатьох факторів – як від якості і виробника імплантату, так і від стоматології. Адже чим більш досвідчені лікарі в клініці, тим вище ціна і ймовірність успішного результату операції. У разі щойно відкритої стоматології, незважаючи на очевидну цінову перевагу, ви обов’язково зіткнетеся з ризиком неправильного проведення процедури.

В ціну також входить вартість самого імплантату, вартість анестезії, передопераційна комп’ютерна томографія щелепи, виготовлення коронки, необхідність нарощування кістки або синус-ліфтингу (нарощування кістки в гайморової пазухи).

Яка орієнтовна вартість імплантації?

Нижче ви можете побачити ціну імпланта зуба:

  • Необхідний хірургічний пакет – 600 грн.
  • Італійський імплант – від 6 990 грн.
  • Імплант MegaGen – від 9 500 грн.
  • Імплант Bicom – від 17 000 грн.
  • Імплант Straumann – від 18 000 грн.
  • Імплант Neodent – 4 500 грн

Варто пам’ятати, що часто краще підбирати імплант індивідуально на консультації у стоматолога, адже висока ціна не завжди означає, що він підходить саме вам. Кожен тип імплантату має свої особливості. Наприклад, відносно висока ціна імплантатів Straumann преміум-класу викликана надміцним сплавом Roxolid, а сама Straumann Group займає більше 20% ринку, що свідчить про високу якість продукції.

У деяких випадках також доречно розглянути імплантацію під ключ, адже в цьому випадку ціна не змінюється, незалежно від нюансів, що виникають в процесі лікування.

Більш докладний опис цін і особливостей процедури імплантації зубів в Києві ви знайдете на сайті сімейних стоматологій Giorno Dentale.

Імплантація зубів в Києві дуже популярна послуга. Мережа сімейних стоматологій Giorno Dentale надає повний спектр стоматологічних послуг і дентальная імплантація зубів не є винятком. Якщо в результаті втрати зубів показана дана послуга, то наші стоматологи завжди готові допомогти Вам в цій проблемі та надати медичну допомогу на найвищому професіональному рівні.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.