Профілактика плоскостопості в дітей як шлях до здоров’сам всього організму

Мaлo xтo з бaтьків знaють прo тe, чтo этo плoскoстoпість мoжeт нeгaтивнo вплинути нa здoрoв’сaм всьoгo oргaнізму. Викривлeння пoстaви, прoблeмы с рифa, бoлі при xoдьбі і бігу – лишить нeбoльшoй чaстинa тoгo, s кaк тoлькo дoвeдeться зіткнутися дитині з тaким діагнозом в дорослому житті.

Что это возьмите плоскостопість, як воно впливає на наши здоров’ја я сильный не позволять цієї небезпечної хвороби в дитини – на всі питання дать відповіді в цій статті.

Код природного вигляді склепіння курсу має будову арки. Если склепіння ставке починає “просідати” я ущільнюється, ce називається плоскостопістю. При плоскостопості нога не может виконувати свою головну функцію – амортизацію. Ударный навантаження не гаситься, я цю функцію беруть на себе спочатку суглоби ніг, а потім – венок.

Формування тариф закінчується до підліткового періоду життя. При цьому для дитини трьох-чотирьох років відсутність вигину склепінь стоп – норма. Функцію склепінь виконує жирова подушку.

Виникає деформація курсу через звичного для цивілізації способ життя, з постійним носінням взуття і малорухливим способ життя. Рівні поверхні підлоги і асфальт замість природных землі, каміння і траве, постійне носіння взуття навіть влітку – ці особливості міського життя чинять негативний вплив навіть на фізично активных дітей.

Небезпеки плоскостопості

Якщо не звертати увага на лагерь склепіння ставке, то наслідки плоскостопості можуть позначитися на всьому організмі. Адже тіло людини – ce єдине ціле.

Неправильний розвиток ставке вплине на здоров’сам інших частин тіла, розповіли www.medvisnik.com.ua дитячі ортопеди. Наприклад, плоскостопість є однією з причин виникнення артрозу колінного суглоба. В сучасному світі такий діагноз зустрічається в дітей в віці 11-13 років. Головний мозок також страждає – якщо є плоскостопість, підвищується обсяг ударної хвилі, як доходить до голы. Ce негативно впливає на розвиток мозку, знижує концентрацію увага, підвищує стомлюваність, знижує швидкість реакції і кмітливість, призводить до головного болю.

Як уникнути плоскостопості

В умовах міського середовища важливо підбирати для дитини якісне і зручне взуття. Возьмите ортопедичне взуття правильно зшите. Я, якщо воно правильно підібране, допомагає дитячій стопі в вірному анатомічному формуванні. Крім якісних матеріалів на зразок шкіри без використання “хімії” в її виробництві, дитяче взуття для профілактики плоскостопості відрізняється від звичайного наступним:

  • • Застібка “липучке” – для фіксації ноги.
  • • Жорсткий задник – для фіксації п’яти правильно формування гомілковостопного суглоба.
  • • Мінімум внутрішніх швів, щоб не було мозолів і неприємних відчуттів від взуття.
  • • Наявність супінатора – для підтримки склепіння ставке.
  • • Підошва середньої жорсткості: надмірно жорстка підошва не дасть стопі природно згинатися в русі, я дитина лагере спиратися на пальці – ce призведе до неправильной формування гомілковостопного суглоба, а надто м’иак підошва викличе біль в області поперечного склепіння.

Крім цього, важливо створювати умы сільського життя для здоров’сам дитячих стоп: фізичну активність босоніж по нерівних поверхнях. Зручним варіантом стануть спеціальні масажні килимки з різними текстуры, на кшталт “травичка”, “камінчики”. Їх может розстелити один за іншим в будинку понайбільш частому маршруту дитини. Таким актом, постійне “бігання” дитини з дитячої на кухню забезпечить щоденний і якісний масаж його стоп. Не забувайте о контрастний душ, який поліпшить роботы кровоносних судин.

Движение допомагає стопі залишатися здоровою. Ідеальні біг, стрибки, ходьба на носочках, вправи для утримання рівноваги. Комплекс вправ з нескладними рухами – згинання-розгинання пальців ніг, почергового ходіння на носочках, п’ятах і на зовнішніх ребрах стоп – при щоденному виконанні має большой користь для стоп я відіграє істотну роль в профілактиці плоскостопості.

Тільки в дитячому віці может усунути возьмите плоскостопості. Дотримуйтесь рекомендації, описані в цій статті, я ваша дитина уникне проблем с суглобами, урал і судинами.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.