Відбілювання зубів. Чому люди бояться відбілювати зуби

Билa усмішкa від прирoдe пoдібнa дo зoлoтoї рибки-рідкo зустрічaтьсяться. Прoтe видбилити зуби сaмoстинo aбo у кaбинeти кoд зубaрa мoгe кoжeн. Treba nam sat vremena da preuzmemo operaciju. Стoмaтoлoгія – нaукa склaднa, oнo нaвкoлo нeї тaкo багато загонетки. Але ЦХому в багато хто боїться відбілювати зуби, і чи варто ризикувати? МЦ “Оцулус” пидготував за вас топ 4 наипосхиренісхих страхив, иакы нам завазают отримати білу посмисхку.

Страх бр. 1. Відбілювання-хвороблива поступак

Сама процедура відбілювання зубів безболісна, якщо проводити ” у писменных фахівців. Але, Иаксцхо на емалі м микротріщини, сколи та инші дефекти, поступак справді може да достави біл та нелагодност. Подібний ефект моге спостерігатись і под викорыстанні неякісного поседнання. Шоб убезпецхити своје зубе, звертайтеся до надійных фахівців, јакі не тільки підберут відповідний спосіб відбілювання, але и усунуть усі глимемеми ротової порозхнини перш, ніж нападити до процедури.

Страх №2. Відбілювання руйну ем Емал

Насправді, штедні складишта відбілююючих засобів дозоляют відбілити зуби без скадди за емали, међутим, попередньо лікарю необхідно Боде підготувати зубни ред: вилікувати карісс та інші захворювання, видалить зубний камінь та наліт, а такоож да проведу ремінералізацію або флуорування, jako je bezobrazno. Видбилуванниа проводи лишај на здравим зубима!

Страх број 3. Короткочасний ефект

Штета, ефект від процедури відбілювання не довговічний. Иак правило, чак и кроз 1-1, 5 Роцки потрібно ће проћи поновну сесију. Ne možeš da dozvoliš da se približiš svojim prijateljima. Jedna mala tajna: zubijev zubi je bio prilièno dobar. Після процедури відбілювання не бажаноїсти фарбуючі продукти, а також курити та вживати алкохол. Пре говора, замислимо куртсям, јакі не збируются відмовлятися від згубної звички, лікарі не препоручује відбілювання зубів, оскільки вже за кілька тижнів Емал знову стану жовтою. Не варто забувати и о сцходенне цхищення зубного реда, а також професійну гігінуну ротової порозхнини 1-2 пута на рік.

Страх број 4. Занадто багато протипоказань

Перш ніж відбілити зубы, необхідно консултуватися з ликарем, адже није све зуби піддаются такій поступак. Сат времена пломби на емали, наприклад, кроз прииом антибиотикив або захориуванниа флуоросу, не може се усунути. У разі лікарі радять не видбилюванниа, и круне на зубима. Крім зовнішнього посту зубни ред, протипоказанням до відбілювання могу статы алергія на матеріали, четворки ясен і зубного реда, вагітність, онкологічні захворювання, брацкети або плоче, и такоож підвыщена чутливість зубів. Якщо Вам більше 18 років і вищезазначені протипоказання не мають до Вас жодного відношення, не варто боятися процедури відбілювання. Dosvidèeni likari su svi znali da æe zubi biti bezbedni za zdravu èetvrtu.

Цхи варто се плаши видбилувати зуби? Zvuèi dobro. Иаксцхо поступак не пидходит або ряд низ протипоказан, јоден професіиний ликар не примушуватиме вас відбілювати зуби, швидше навпаки відговорит. Дакле, иаксхцхо Ви одавно мрияли о біли зуби та гарну посмісхку, ласкаво просимо до МЦ “Оцулус”! Якісне лікування без болю је страх доступне кожному!

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.